iPhone XI
Обговорення

Прийдешні смартфони Apple будуть істотно відрізнятися від нинішніх. Вони отримають більш багатомодульні основні камери, поліпшені фронтальні, більш ємкі акумулятори та оновлений дизайн.


Однак, незважаючи на це, продажі iPhone продовжать знижуватися. По крайній мере, так стверджує ресурс DigiTimes. Згідно їх підрахунками, до кінця поточного року Apple реалізує 70 млн смартфонів нового покоління, що приблизно на 15 млн менше, ніж було реалізовано поточних моделей з моменту анонса до кінця 2018 року.

З огляду на, що ціна на iPhone залишаться на такому ж високому рівні, а чогось принципово нового ми, судячи з усього, не отримаємо, дивуватися таким прогнозам не варто. Згідно зі свіжими даними, в США в другому кварталі найбільш продаваними смартфонами Apple (і в цілому) були iPhone XR і iPhone 8, тобто відносно доступні моделі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 8 Pro сфотографували в руках користувача

В минуле

Honor GamePad – ігровий контролер з акумулятором для смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво