Softnews

Як з’ясувати, що ще читає вашу переписку в месенджері: інструкція

Експерти IT-індустрії розповіли про те, як можна виявити інші контакти, які мають доступ до вашого листування в WhatsApp. Далі будуть розказані методи, за допомогою яких можна відключити всіх користувачів, підключених до вашого профілю месенджера.


Детальна інструкція та покрокове керівництво

Варто уточнити, що для з’ясування цих деталей не потрібно нічого завантажувати і встановлювати – дану процедуру можна провести через настройки самого месенджера. Інформацію надала Анастасія Іллічова, співробітник компанії Gem4me. За словами експерта, перевірити підключені до профілю акаунти можна через меню програми. Там потрібно знайти пункт WhatsApp Web, перейшовши в нього, ви побачите всі адреси телефонів, які підключені до аккаунту на поточний момент.

У цьому меню ви можете зробити два кроки:

  • вийти з усіх акаунтів, крім поточного;
  • підключити до нього інші профілі через сканер QR-коду.

Щоб вийти з профілів, крім вашого, потрібно активувати пункт «Вийти з усіх пристроїв». Після цього всі телефони, в яких збережені дані для входу в ваш аккаунт, завершать сеанс і більше не будуть мати доступ до цієї сторінки. Якщо ж ви активуєте сканер QR-коду, то за допомогою нього зможете «легально» увійти в профіль на інших телефонах, якщо це буде необхідно.

Щоб подібних ситуацій не відбувалося, слід дотримуватися одного правила – якщо ви зайшли в свій профіль на іншому телефоні, обов’язково вийдіть з нього після закінчення сеансу. Зробити це потрібно через функцію меню, а не закриттям вкладки.

Back to top button