В українців викрадають PIN-коди прямо біля банкоматів

Зараз на головній

Дуже часто кожен з нас зустрічається з шахраями, і навіть якщо вам щастить і ви досі не мали з ними справу, то не слід втрачати обачність, адже вони можуть підстерігати на кожному кроці. При покупках в інтернет-магазинах і на сайтах оголошень теж є шахраї, які хочуть отримати всю інформацію щодо ваших банківських даних. Часом бувають і такі, хто хоче заволодіти річчю безкоштовно, і робить це методом обману.


Нова проблема

Нещодавно в Телеграм-каналі Міністерства Внутрішніх Справ з’явився новий допис, і в ньому повідомляється, що зараз шахраї, в погоні за ПІН-кодами банківських карт, винайшли новий метод крадіжки, і тепер вони використовують камери, які розташовуються поряд з банкоматами.

ПриватБанк

МВС повідомляє, що злочинці неодноразово прибігають до таких методів і часто біля банкомату встановлюється прихована камера, яку людина і не зможе розгледіти. Також, аби заволодіти інформацією з карти, встановлюються і скімінгові пристрої. Саме за їх допомогою вдається зчитати інформацію з магнітної стрічки.

Як себе вберегти

Найпростіше, що рекомендують правоохоронці, це прикривати клавіатуру рукою під час того, коли вводиться PIN-код. Також слід ліпше вибирати банкомати. Як це зробити? Слід вибирати ті точки для зняття готівки, які розташовані в більш людних місцях, адже там встановити камеру, і будь-які інші пристрої, буде значно складніше. Також слід добре оглянути сам банкомат перед тим, як почати з ним роботу.
Варто запам’ятати прості речі, якими досить часто люди нехтують:

  1. Карту ніколи і нікому зі сторонніх не можна передавати в будь яких випадках. Різниці немає, чи то магазин, чи ресторан, чи будь-яке інше місце, де вас запитають про карту для оплати рахунку, карту передавати не можна, і в таких випадках слід попросити, аби до Вас принесли мобільний термінал для розрахунку.
  2. Категорично забороняється повідомляти будь-які дані карти. В першу чергу, ця заборона стосується ПІН-коду та CVV, адже саме ці два коди являються найважливішими.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей