Київстар

Стільниковий оператор «Київстар» запустив новий тарифний план, який пропонує приголомшливі можливості

Нещодавно «Київстар» обзавівся кращим тарифним планом в своєму портфоліо. Ніхто не очікував від даного оператора дешевих тарифів, але все ж з’явилася новинка від оператора, в якій ви отримуєте двадцять гігабайтів інтернету і триста хвилин всього за три гривні в день!

Які послуги входять в даний тарифний план?

Як правило, дешеві тарифні плани з абонентською платою до ста гривень на місяць – «соціальні», призначені для тих, хто не сидить в Інтернеті, не користується мессенджерами і потребує в основному в дзвінках. Це в основному люди старшого покоління. Новий тариф від «Київстар» не бажає вписуватися в даний стереотип. Ось що ви будете отримувати в ньому за сто гривень на місяць:

  • Повністю безлімітні дзвінки на Київстар
  • Триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні. У цей пакет входять також стаціонарні номери.
  • Двадцять гігабайтів інтернету, яких вистачить на все – згідно зі статистикою, мало хто з абонентів використовує більше семи гігабайтів інтернету в місяць.

Називається цей тарифний план «Смачний». Неважко переконатися, що за сукупністю всіх послуг, які в нього входять, він набагато вигідніший, ніж аналогічні за вартістю тарифні плани у інших операторів «великої трійки».

Як ми писали раніше, «Київстар» також запустив прекрасну послугу – дозволив вибрати один номер, на який ви зможете дзвонити досхочу, навіть якщо на рахунку у вас у немає ніяких грошей і ви не змогли оплатити вчасно місячний пакет послуг. Для того, щоб отримати таку можливість, вам достатньо всього лише підключити послугу «Ми разом». Підключення не оплачується додатково. Після цього ви зможете дзвонити на обраний номер «Київстар» скільки захочете і коли захочете.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button