Новини

Xiaomi Mi Band 5 з функцією ЕКГ приємно здивував ціною

Попит на фітнес-браслети та іншу переносну електроінку росте з рекордною швидкістю. За один тільки 2018 рік подібні гаджети стали купувати жителі України в три рази частіше, ніж будь-коли раніше до цього самого моменту. Уже в наступному році в продаж надійде така довгоочікувана багатьма новинка, як Xiaomi Mi Band 5. Її розробка вже почалася, а коли вона надійде в продаж, її абсолютно точно чекає успіх, тобто вона повинна буде стати найбільш продаваним спортивним браслетом в історії людства, на що і розраховує її компанія-виробник. Щоб все гарантовано було саме так, створювати такий гаджет вирішили почати на кілька місяців раніше запланованого терміну.

Нехай робота зі створення даного трекера і почалася лише на початку серпня, а вийти такий на ринок повинен тільки в травні-червні 2020 року, але зате вже зараз відомо, що всіх покупців дійсно порадує такий наручні пристрій. Пов’язано це з тим, що керівництво китайської корпорації поставило певні завдання, а разом з тим затвердило основні нововведення. Цей список, звичайно, в майбутньому може змінитися, але майже напевно всі вже зараз присутні в ньому особливості будуть в повній мірі реалізовані. Такі гарантовано порадують всіх користувачів, тому що за рахунок останніх новинка виявиться вкрай просунутою в усіх відношеннях.

Xiaomi Mi Band 5

Як і слід було очікувати, Xiaomi Mi Band 5 зможе похвалитися збільшеним в розмірах 1,2-дюймовим OLED-екраном з підтримкою сенсорного управління. Сам дисплей виявиться кольоровим, а прикритий він буде загартованим склом японської компанії, партнера Xiaomi. Головне враховувати, що скло точно не виявиться сапфіровим, тому що таке вартувало було б непристойно дорого. Ще однією особливістю трекера нового покоління виявиться функція ЕКГ, тобто всі його власники зможу робити ехокардіограму серця, і це абсолютно точно порадує всіх користувачів, тому що ні один фітнес-трекер зараз не може похвалитися нічим подібним.

Xiaomi Mi Band 5

Крім того, Xiaomi Mi Band 5 гарантовано отримає спеціальні сенсори, що відповідають за зчитування рівня води в організмі і рівня стресу. На основі цих відомостей, а також багатьох інших, спортивний браслет зразка 2020 року давати персональні рекомендації на основі ІІ. Так, наприклад, фітнес-трекер підкаже, скільки краще спати наступної ночі, скільки потрібно випити води, коли прийшов час відпочити, а також дасть безліч інших цінних порад. І все це при тому, що продаватися такий трекер буде не більше ніж за 169 юанів, тобто його покупка обійдеться всього в 800 гривень, а це непристойно мало в порівнянні з тим, що може цей девайс.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button