Softnews

8 корисних фішок смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO про які ви не знали

Смартфони від Xiaomi, POCO і Redmi мають одні з найбільших оверлеїв для Android. Подивимося на MIUI 12 – перевіримо, які додаткові функції приховує ваш смартфон.

В цій статті:

1. Діліться фотографіями без вказівки місця розташування.
2. Очищення динаміка.
3. Другий простір.
4. Полегшений режим.
5. Game Turbo.
6. Режим читання.
7. Клонування додатків.
8. Додатки в плаваючих вікнах.

Xiaomi розробляє оригінальний оверлей MIUI з моменту його створення. Програмне забезпечення істотно змінює зовнішній вигляд і функціонування операційної системи Android, а верстка настільки цікава, що створювалися кастомні ROM для пристроїв інших виробників.

На даний момент остання версія оверлею – MIUI 12 / 12.5. Це програмне забезпечення доступне для більшості смартфонів Xiaomi / Redmi / POCO з Android 10 і Android 11 на борту.

У сьогоднішньому матеріалі ми розглянемо останню версію оверлею MIUI і представимо його найбільш цікаві особливості. Перевірте, які курйози приховує програмне забезпечення вашого смартфона.

Діліться фотографіями без вказівки місця розташування

Xiaomi була однією з перших, хто представив нову функцію захисту конфіденційності в своєму програмному забезпеченні. Всі смартфони з MIUI 12 мають можливість обмінюватися фотографіями без метаданих. Це означає, що люди, які отримали від нас фотографію, не зможуть прочитати її місце розташування, дату створення та параметри камери, з якої вона була зроблена.

Вирішивши поділитися фотографіями з програми Галерея, вбудованої в MIUI 12, ми можемо вирішити ділитися фотографіями без місця розташування і без метаданих. Цікаво, що ми можемо вибрати один з двох варіантів. Це означає, що ми можемо позбутися тільки від місця розташування або інформації про пристрій, що використовувався для створення фотографії.

Очищення динаміка

Смартфон – це пристрій, який часто потрапляє в кишені, жіночі сумочки та інші нестерильні місця. Зазвичай акустичні системи після певного періоду використання працюють гірше, ніж при першому включенні. Xiaomi передбачала цей сценарій – в налаштуваннях MIUI знаходимо можливість очистити динамік. Телефон видає дивний шум протягом 30 секунд, щоб позбутися від частинок пилу з динаміків в телефоні. Ви можете знайти цю функцію в «Налаштування»> «Додаткові налаштування»> «Очищення динаміка».

Другий простір

У MIUI 12 ми також знаходимо другу космічну функцію. Вона дозволяє виділити частину інтерфейсу смартфона для наших особистих даних, додатково захищених блокуванням екрана.

Щоб потрапити на другий простір, пароля від телефону не вистачить – необхідні додаткові заходи безпеки.
Ви активуєте другий простір в «Налаштування»> «Спеціальні функції»> «Другий простір».

Полегшений режим

Вас лякає підтримка сучасного смартфона? А може у вас проблеми із зором? Якими б не були ваші причини, ви можете запустити спрощений режим. Налаштування на призначеному для користувача інтерфейсі спрощує його експлуатацію. До речі, полегшений режим змінює лаунчер на більш простий, без зайвих елементів, і значно збільшує шрифт в кожному системному додатку і веб-браузері.

Game Turbo

Кожен смартфон з MIUI 12 має вбудований режим Game Turbo. Це дозволяє покращити робочі характеристики пристрою під час ігор. В Game Turbo пріоритет віддається всім ігровим процесам. Це означає використання більшої обчислювальної потужності. Крім того, під час гри ми не будемо відволікатися на непотрібні системні повідомлення.

Режим читання

У вас немає під рукою пристрою для читання Kindle і ви хочете прочитати книгу або довгу статтю? Ваші очі не повинні втомлюватися. У MIUI 12 є режим читання, який змінює кольорову температуру екрану, щоб зробити його більш природним для людського ока.
Ми можемо запустити режим вручну або вибрати розклад. Рекомендується використовувати режим читання для вірного часу.

Клонування додатків

Смартфони з MIUI 12 дозволяють клонувати додатки. Це означає, що маючи два акаунта в Instagram, Facebook, Snapchat або Messenger, вам більше не потрібно вручну перемикатися між ними.

MIUI 12 дозволяє встановлювати два однакових додатки, прив’язаних до різних облікових записів. Система буде відправляти нам окремі повідомлення від обох екземплярів даної програми.

Клонування додатків запускається в «Налаштування»> «Програми»> «Клоновані додатки».

Додатки в плаваючих вікнах

Власники смартфонів з великим екраном можуть використовувати функцію плаваючого вікна. Це дозволяє вам відкривати додатки відомим нам способом з комп’ютерів. Завдяки плаваючому вікні ми можемо запускати Facebook або Instagram і одночасно використовувати іншу програму.

Плаваючі вікна можна знайти в «Налаштування»> «Спеціальні функції»> «Плаваюче вікно».


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button