Softnews

Telegram запустив «піратську» версію месенджера з торрентами і безкоштовним контентом

За минулий рік поборники авторського права сильно придушили свободу в Telegram. Мессенджер почав активно банити канали з музикою, перешкоджати роботі ботів, які роздають безкоштовні книги і дозволяють швидко завантажувати файли з торрент-трекерів, і в цілому сильно ускладнив життя любителям піратського контенту. Однак несподівано з’явилося порятунок для піратів, і не звідкись, а з боку самих розробників Telegram.

Тепер на офіційному сайті Telegram можна скачати нову Android-версію месенджера, вільну від заборон “копірастів”. Там не банятся боти, не можна скаржитися на канали і навіть на окремі повідомлення через порушення авторського права. В іншому це все той же старий добрий Telegram з темної темою, анімованими стікерами, папками для чатів та іншим функціоналом. Поки що відсутні лише голосові і секретні чати, але це тимчасово.

Рішення випустити ще одну версію Telegram розробники мотивували внутрішньою конкуренцією. Але є підозра, що за цим криється зовсім інша причина. Всі ми знаємо, як легко Google випилює з інформаційного простору всіх неугодних. І зі своєю політикою Telegram ризикує одного разу опинитися в розстрільних списках. На цей випадок Дурову потрібні альтернативи магазину додатків Google і незалежна версія, яка буде поширюватися через власний сайт месенджера. Розробники навіть обіцяють випускати для неї оновлення частіше, ніж на офіційний клієнт. 

Так що тепер немає ніякого сенсу сидіти на версії Telegram з Play Market. Завантажити «підпільну» Віз можна за цим посиланням – клік.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button