Hardnews

З’явилася можливість істотно поліпшити якість зв’язку в смартфонах Xiaomi

Багато користувачів помічають, що телефони Xiaomi частенько страждають від низької якості зв’язку, що особливо помітно, коли покидаєш межі великого населеного пункту. Однак вони не здогадуються, що можна поліпшити цей параметр, причому силами софта, встановленого в смартфонах «за замовчуванням».

Варто зауважити, що проблема поганої якості зв’язку характерна не тільки для смартфонів Xiaomi, телефони інших фірм часто також втрачають стабільний сигнал без видимих причин. Але насправді ситуація складається через єдиного чинника – слабку розвиненість інфраструктури провайдерів, а також автоматичну настройку каналів зв’язку на апараті. Пояснимо докладніше – в кожному місті є безліч точок доступу, до яких підключається ваш телефон для отримання і передачі даних, проте більшість з них перевантажено абонентами. Через це телефон постійно змінює ці самі точки, підключаючись до різних установок регулярно, що обертається для користувача розривами зв’язку і слабким сигналом, що то приходить, то пропадає. Щоб цього уникнути, потрібно просто вручну вибирати канал з мінімумом підключених користувачів і хорошим сигналом.

У телефонах Xiaomi зробити це можна через «Налаштування», вибравши пункт «SIM-карти і мобільні мережі». Коли зайшли в це меню, потрібно тапнути на «Точки доступу (APN)», після чого вибрати оператора зі списку (найчастіше кращий сигнал у каналу, що збігається з назвою вашого оператора). З’явиться меню зі списком варіантів. Вибираємо вручну найкращий за рівнем сигналу і зберігаємо вибір. Якість зв’язку успішно покращено!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button