Softnews

Як правильно налаштувати смартфон після чергового оновлення

Постійно отримуємо питання пов’язані з тим, що після чергового оновлення, деякі системні налаштування повертаються до свого первісного вигляду і вимагають повторного налагодження.

Тому ми вирішили створити цю статтю, щоб при переході на нову версію прошивки, вам було простіше зрозуміти яким розділах меню слід приділити увагу, щоб ваш смартфон продовжував працювати як треба. Як завжди, покажемо все на своєму прикладі і постараємося зробити це без зайвої “води”.

Для початку рекомендуємо зайти в додаток «Безпека» -> і перевірити пункт «Отримувати рекомендації», спочатку в основному розділі, а потім і в пункті «Очищення», оскільки вони часто активуються після оновлення.

Потім зайдіть в пункт «Передача даних» і відключіть «Відправляти звіти про трафік», а в «Управління живленням» позбудьтеся від «Повідомляти про розряд».

 

Після цього само собою перевірте наявність дозволу на отримання рекомендацій в системних додатках: Провідник, Галерея та Теми і так далі.

До речі, з приводу тем, кілька людей скаржилися, що при спробі поміняти мелодію (будильника наприклад), їх перекидає в додаток «Теми» і незрозуміло що далі робити.

Так ось, щоб знайти налаштування звуків на різні типи сигналів, вам потрібно пройти в пункт «Динамічні мелодії», де ви зможете змінити конкретний звук. Згодні, не дуже зручно, але Xiaomi видніше.

Якщо ж ви зовсім не користуєтеся темами, можна просто заборонити цьому додатку доступ в інтернет, після чого вибір мелодій повернеться у звичне меню.

 

Повернемося до налаштувань. Після поновлення, так само рекомендуємо зайти в «Додатки» -> Дозволи -> Дозволи додатків -> Місцезнаходження -> Три крапки -> Показати системні процеси

У цьому меню постійно з’являються служби, яким доступ до місця розташування не потрібен, тому перевірте і налаштуйте спочатку розділ «Дозволено завжди», де ми наприклад відключили «Налаштування пристрою Android», а потім і розділ «Дозволено тільки при використанні», де заборонив доступ: Xiaomi Service Framework, Спеціальні можливості для Android і Системний сервіс друку.

І останнє. Перейдіть в «Паролі та безпека» -> Конфіденційність, перегорніть в самий низ і перевірте пункти: Програма покращення якості, Відправляти дані для діагностики і Рекламні служби.

Як ви зрозуміли, всі ці налаштування не вимагають жодних додаткових програм.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button