Бізнес та акції

Ощадбанк продає свій автопарк: ціни від 26 тисяч гривень

Нещодавно Ощадбанк приголомшив українців своєю заявою про те, що він продає свій автопарк, причому за смішною ціною. Ви можете купити банківське авто всього за двадцять шість тисяч гривень. Чесне слово, можна навіть спробувати купити таку машину для себе!

За скільки можна буде придбати машини

Як повідомляє прес-служба державного підприємства СЕТАМ, Ощадбанк вирішив виставити чотирнадцять інкасаторських машин на відкриті торги на електронному майданчику OpenMarket. Повідомляється, що у всіх автомобілів є броньований інкасаторський захист.

Чотирнадцять інкасаторських автомобілів, виставлених на продаж на аукціоні, належать до чотирьох марок. Це Fоrd Transit Connect, ВАЗ-21099, ВАЗ-21074 і ГАЗ-3110. Повідомляється, що стартова ціна найдешевшого лота складе 26 240 гривень, тобто близько тисячі доларів. Мінімальна вартість найдорожчого серед лотів – 76 480 гривень. Заявки на аукціон будуть прийматися до першого квітня, а самі торги пройдуть другого квітня, на наступний день.

Як ми писали раніше, Ощадбанк запроваджує токени VTS (Visa Token Service) замість кредитних карт. Токенізація також дозволяє проводити операції більш швидко. Все, що потрібно від вас – один раз залишити залишити дані картки на сайті, або ж зберегти їх у вашому мобільному додатку. Надалі токенізація буде проводитися автоматично при всіх наступних покупках. Навіть якщо ви втратите карту або закінчиться її термін дії, оновлювати нічого не потрібно.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button