Новини

Поповнювати карти по новому: ПриватБанк зробив важливу заяву

Нещодавно ПриватБанк зробив важливу заяву для всіх українців. У ній йдеться про зміну правил поповнення рахунків і карт. Якими ж будуть ці правила? Давайте розберемося разом.

Як тепер потрібно виконувати перекази?

Причина змін проста: вона пов’язана з тим, що всі без винятку банки в нашій країні повинні виконувати вимоги по частині фінансового моніторингу, особливо в тому, що стосується ідентифікації осіб, що здійснюють платежі. Цього вимагають такі законодавчі акти, як Закон України № 361-IX від 06.12.2019 та Постанова Національного банку України № 65 від 16.05.2020. Зміни стосуються в першу чергу бізнес-карт, в тому числі карт «Ключ до рахунку» і корпоративних карт, а також поточних рахунків.

Тепер, коли ви через мобільний додаток Приват24 або термінали самообслуговування створюєте платежі на поповнення бізнес-карт на будь-яку суму грошей, вас переадресовують на поповнення поточного рахунку одержувача. Всі обов’язкові реквізити, включаючи той же IBAN, будуть підставлені автоматично.

Якщо ви будете проводити платежі з інших банків для поповнення бізнес-карт користувачів послуг ПриватБанку на суму, яка буде перевищувати тридцять тисяч гривень на місяць, то банк не зможе обробити такий платіж. Вам порекомендують використовувати IBAN-номера поточних рахунків користувачів ПриватБанку. При їх поповненні, відповідно до законів про фінансовий моніторенге, необхідно вказувати реквізити платника.

Таким чином, всі бізнес-клієнти ПриватБанку можуть приймати оплату від покупців і партнерів – клієнтів ПриватБанку і будь-яких інших банків – безпосередньо на поточні рахунки без будь-яких обмежень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button