Українці можуть залишитися без популярних телеканалів

Зараз на головній

Нещодавно надійшла інформація про те, що на ринку зв’язку в нашій країні відбуваються значні пертурбації. Зокрема, українці можуть залишитися без кількох найбільш популярних телеканалів. Що ж саме сталося, і чому виникають такі проблеми?


Чи залишаться українці без телевізійних каналів?

Як нещодавно повідомила ІнАУ (Інтернет-асоціація України), надійшла інформація про те, що в першій половині березня кілька найбільших медіагруп нашої країни відмовилися співпрацювати з ТОВ «Мережа Ланет» і розірвали договори з нею в односторонньому порядку. Серед цих медіагруп виявилися наступні:

  • «1 + 1 медіа»
  • «Інтер медіа груп»
  • «Медіа Група Україна»
  • StarLightMedia

Вважається, що каменем спотикання для медіагруп і каналу стало питання про підвищення розмірів виплачуваних роялті, які отримують згідно з укладеним договором. Також медіагрупам не вдалося домогтися згоди на право встановлювати ціни для українців на доступ до кабельного телебачення.

На даний момент Інтернет Асоціація України підготувала і направила президенту України Володимиру Зеленському, а також в СНБУ, комітету Верховної Ради і до Міністерства цифровий трансформації України скаргу на подібні дії медіагруп: вона бачить в них ознаки неправомірного змови.

Відповідно до думки Інтернет-асоціації України, подібна поведінка рейтингових медіагруп негативно позначиться на розвитку ринку послуг в нашій країні. Воно також несе ризики для її інформаційної безпеки. ІнАУ посилається на ряд законів, а також на сорок другу статтю Конституції України, яка гарантує право на будь-яку легальну, яка не заборонена законом, підприємницьку діяльність. Також представники організації просять не ігнорувати це питання, а навпаки, вирішити його якомога швидше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Чому на фотографіях з космосу зовсім не видно зірок?

У сьогоднішній статті ми вирішили розібрати одне з найпоширеніших питань. Чому майже на всіх фотографіях зроблених з космосу не...

Більше схожих статей