Бізнес та акції

ПриватБанк ввів обмеження на поповнення рахунку

У мережі з’явилася інформація про те, що великий український банк «ПриватБанк» ввів обмеження на отримання платежів власниками картки «Ключ-карта». Згідно з даними, тепер таким способом можна зарахувати лише 30 тисяч гривень, решта переказів будуть блокуватися.

Дану інформацію надав адвокат з ютуб-каналу «Юридична консультація – YANKIV – податки и суди». Згідно з його заявами, «приватівці» вирішили обмежити суми, які можна переслати через карту «Ключ-карта» – унікальну розробку «ПриватБанк», яка дозволяє спростити процедуру переказу коштів на розрахунковий рахунок. По суті, дана послуга дозволяє переслати клієнтам короткий ключ, який можна ввести замість величезного набору цифр стандартного рахунку.

Відповідно до заяв адвоката, «ПриватБанк» прийматиме на цю карту тільки 30 тисяч гривень на місяць, а далі станеться блокування. Юрист пояснив це рішення вимогами фінансового моніторингу, заявивши, що нові умови використання рахунку діють з 12 березня. При цьому він уточнив, що сам «ПриватБанк» не тільки не пояснив свій вчинок, але ще і не оголосив про введення цього обмеження офіційно, що викликає серйозне здивування – ніяк не належача до банку людина знає про нововведення, а сама фінустанова про це не заявляла. При цьому «служитель Феміди» сказав, що врятуватися від обмежень можна шляхом відкриття іншої карти в тому ж «Приваті», хоча як це може вплинути на обмеження, встановлені на рахунок діяча – незрозуміло.

Як би там не було, подібні заборони не стосуються особистих рахунків громадян, бізнес-рахунків ФОПів, а також інших платіжних засобів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button