Бізнес та акції

Клієнтам «ПриватБанку» відмовляють при спробі відкрити нову карту

Користувачі великого українського банку «ПриватБанк» почали скаржитися на відмову співробітників фінустанови в обслуговуванні. Це відбувається після актуалізації даних клієнта – йому просто відмовляють у відкритті нового рахунку, хоча дозволяють використовувати старий.

Дану інформацію клієнт банку надав на сайті Мінфін, залишивши негативний відгук-запитання, адресоване представникам фінустанови. Він вказав, що співпрацює з «ПриватБанком» вже тривалий час, за цей період ніяких проблем не було помічено. Однак в один прекрасний день термін придатності його карти почав підходити до завершення і він звернувся в відділення фінустанови для перевипуску пластика. Але співробітник компанії заявив, що «ПриватБанк» з ним більше підтримувати відносини не бажає, тому відмовляє у випуску нової картки. Причини працівник банку називати відмовився, лише відповівши, що рішення було прийнято після актуалізації даних, яку клієнт пройшов попередньо. Дзвінки на «гарячу лінію» нічого не прояснили – оператори заявляють, що не знаю причини такого рішення.

Найцікавіше полягає в тому, що своїм нинішнім рахунком людина користуватися може, але їй відмовляють у продовженні активного періоду пластика. Це далеко не єдиний випадок, пов’язаний з відмовою співпрацювати з окремими людьми без видимої причини. Подібна ситуація трапилася з жінкою, яка також залишила негативний відгук на сайті Мінфіну. Випадок схожий з попереднім один в один – їй дозволили використовувати карту до закінчення її терміну дії, а потім порадили змінити банк.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button