Softnews

Опубліковано список “приречених” смартфонів Xiaomi

Нещодавно компанія Xiaomi анонсувала вихід нового бюджетного флагманського смартфона, а також повідомила про те, що він отримає оновлення до останньої версії прошивки – MIUI 12.5. Правда, є у цієї новини і негативна частина: стало відомо, що деякі смартфони більше не будуть підтримуватися розробниками.

Які смартфони більше не отримають оновлення операційної системи

Бюджетний флагманський смартфон Redmi K40 і його варіант – K40 Pro – були представлені широкій публіці в кінці лютого, а на минулому тижні стартували їх продажі. Згідно з інформацією від виробника, цей новітній смартфон незабаром буде оновлено до останньої версії прошивки – MIUI 12.5. Чекати довго не довелося: закрите бета-тестування вже запущено, на черзі, звичайно, вихід повноцінної стабільної міжнародної версії. Ті, хто став учасником даного бета-тестування, вже зараз можуть протестувати MIUI 12.5 і випробувати її роботу на своєму смартфоні.

Проте, багатьом користувачам пощастило набагато менше. Згідно з повідомленням від компанії Xiaomi, цілій низці людей, які продовжують використовувати певні смартфони, що вийшли в 2019 році, доведеться змінити їх. Ось список цих «приречених» бюджетних смартфонів:

  • Redmi Note 7
  • Redmi Note 7 Pro
  • Xiaomi CC9e

Розробку новітнього програмного забезпечення для цих моделей буде припинено починаючи з 24 квітня. Останні оновлення програмного забезпечення, таким чином, повинні вийти на них влітку. Після цього ніяких нових версій операційної системи вони вже більше ніколи не отримають, так що прийшов час задуматися про те, щоб придбати собі нову техніку.

Експерти вважають, що персонал, який звільниться після припинення розробки програмного забезпечення для смартфонів даних трьох моделей, буде перенаправлений на створення нової операційної системи, MIUI 13, для більш сучасних гаджетів. Таким чином, дане рішення було цілком передбачуваним і очікуваним для тих, хто хоч трохи стежить за світом мобільних додатків і смартфонів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button