Українцям назвали речі, які точно не можна викладати в соціальні мережі

Викладати в соцмережі паспортні або банківські дані явно не потрібно

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Соціальні мережі є невід’ємною частиною життя сучасної людини. При цьому багато хто навіть не здогадуються, що деяку особисту інформацію краще не виставляти напоказ. Про що саме йдеться і чого варто побоюватися українцям – розповідаємо далі.


Великі покупки

Ви здивуєтеся, але злодії і шахраї теж користуються інстаграмом та іншими соцмережами. Звичайно, мало хто з них шукає жертви в інтернеті, але все ж такі особистості є.

Помітивши людину, яка недавно придбала собі нову машину, телефон або іншу дорогу річ, ви автоматично ставите себе під загрозу. Так що, кілька разів подумайте перед тим, як хвалитися черговою покупкою.

Адреса проживання

Ще один спосіб накликати на себе грабіжників. Викладайте фотки своєї розкішної квартири, а заодно повідомте в Сторіс плани на найближчу відпустку. Так ви точно зацікавите злодіїв, які не упустять легкої здобичі і можуть спробувати зламати квартиру під час вашої відсутності.

Рівень прибутку

Хвалитися своєю зарплатою і іншими фінансовими досягненнями в соцмережах не варто з тих же причин, що вказані в попередніх двох пунктах.

Документи

Тут все зрозуміло. Викладати в соцмережі паспортні або банківські дані явно не потрібно. Це зовсім не та інформація, якою варто ділитися зі сторонніми.

Особистий номер телефону

Знаючи ваш номер телефону, хакери можуть легко дізнатися і інші важливі дані. Наприклад, вашу адресу. Так що, рекомендуємо тримати особистий номер телефону подалі від соцмереж. Якщо ж ви працюєте майстром з манікюру, тату або кимось подібним, краще заведіть другий робочий телефон.

Ну і ніхто не застрахований від якогось веселуна, який вирішить розіграти вас вночі, постійно надзвонюючи на телефон і засилаючи СМС.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей