Для чого деякі українці використовують два телефони, сенсорний і кнопковий

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Напевно майже у кожного другого читача нашого сайту є знайомий, який користується двома телефонами – сучасним сенсорним і простеньким кнопковим. Якщо ви завжди соромилися у нього запитати, навіщо йому відразу два гаджета – прочитайте нашу статтю. У ній є відповідь на це питання.


Не так шкода розбити

Багато людей заводять другий телефон для того, щоб його можна було взяти з собою в поїздку за місто з друзями на шашлики, на дачу або покататися на лижах. З простеньким кнопковим апаратом ви можете одночасно залишатися на зв’язку і приймати дзвінки, і не бути скутим в рухах, боячись поламати гаджет. Погодьтеся, розбити телефон ціною 1 тисячу гривень краще, ніж пристрій за 10 тисяч.

До того ж зламати старий кнопковий моноблок куди важче, ніж сучасний сенсорний смартфон. Навіть після падіння на камінь такий апарат швидше за все розлетиться, але після складання частин продовжить працювати, як ні в чому не бувало.

Автономність

Кнопкові телефони значно довше тримають заряд. Так що, якщо ви відправляєтеся в місце, де немає розеток, але при цьому потрібно бути на зв’язку, тут сучасний смартфон вам не товариш. Навіть найкрутіші моделі не можуть прожити без підзарядки довше трьох днів. У кнопкових девайсів, в свою чергу, час автономної роботи досягає тижня.

Ергономіка

Багато сучасних пристрої володіють значними розмірами, тому у випадках, коли важлива компактність, старенькі кнопкові телефони виглядають значно вигідніше. Більшість моделей спокійно поміщається навіть в нагрудні кишені сорочок.

Другий номер

У багатьох смартфонах немає окремого лотка під флешку, тільки суміщений. Тому для того, щоб розширити пам’ять, доводиться жертвувати другою сімкою, що критично для людей, які користуються двома номерами. Ось і доводиться заводити другий телефон простіше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей