Новини

Бюджетник Xiaomi Redmi Note 8 порадував можливостями та ціною

Як відомо, кожен виробник електроніки прагне всіма доступними засобами і методами досягти успіху у випуску смартфонів, тому що від якості таких залежить його успіх на ринку. В цьому плані удача посміхнулася компанії Xiaomi, якій за короткий проміжок часу вдалося завоювати любов сотень мільйонів людей по всьому світу, і з кожним днем ​​таких стає все більше. Спеціально для того, щоб порадувати всіх покупців своєї електроніки, даний бренд вже незабаром випустить на ринок такий бюджетний смартфон, як Xiaomi Redmi Note 8. Новинку сьогодні, 9 серпня 2019 року, показали на фотографії.

Глава Xiaomi Лей Цзунь опублікував в соцмережі Weibo знімок, на якому він як би формально протестував камеру Mi 9, проте в кадр потрапив, як вважають користувачі, Redmi Note 8. Подібним чином, немов випадково, даний виробник електроніки і раніше розкривав зовнішній вигляд своїх новинок , адже будь-які публікації на подібні тему йому тільки на руку, так як вони позитивно позначаються на репутації всього бренду. Добре видно, що телефон володіє не тільки ІК-портом для управління побутовою технікою і електроніків, але ще і повноцінним 3,5 мм роз’ємом для підключення навушників, який винесений на верхній торець. Нагадаємо, що цього порта вже позбавлені Samsung Galaxy Note10 та Sony Xperia 2.

Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8

Крім того, судячи з усього, у верхній частині дисплея прямо по центру зроблено невеликий отвір під фронтальну камеру. Це означає, що екран в Xiaomi Redmi Note 8 займе чи не весь простір, і все це при тому, що мова йде про бюджетну модель смартфона, тому що її покупка, як очікується, обійдеться всім покупцям всього-на-всього в $ 200 (5000 гривень). На знімку також видно, що це мобільний пристрій володіє металевим каркасом червоного кольору, а значить купити бюджетник покупці зможуть як мінімум в такому яскравому і стильному кольорі. Це повинно позитивно позначитися на продажах майбутньої новинки.

Xiaomi Redmi Note 8

Чим іще зможе порадувати такий недорогий смартфон, поки що точно невідомо, тому що ніяких подробиць з цього приводу немає. За деякими даними, новинка зможе похвалитися акумулятором ємністю 4000 мАг з підтримкою швидкої зарядки 18 Вт (Quick Charge 4.0), роз’ємом USB Type-C і потрійний основною камерою на тильній частині з розширенням 64 Мп. Гадати на тему того, чим порадує всіх покупців Xiaomi Redmi Note 8, залишилося не дуже довго, тому що до анонсу цього мобільного пристрою залишилося не так багато часу, адже такий, як відомо, відбудеться вже в другій половині серпня цього року.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button