Новини

Sony Xperia 2 на нових світлинах дуже схожа на попередницю

На початку вересня пройде виставка IFA 2019, в ході якої компанія Sony представить новий флагманський смартфон Sony Xperia 2. Останній повинен отримати нову функцію камери S-Cinetone, про яку ми писали буквально вчора.

Тепер же в Мережі з’явилися зображення Sony Xperia 2 в прозорому силіконовому чохлі, які опублікував виробник аксесуарів, так що з високою долею ймовірності новинка буде виглядати саме так.

 

Sony Xperia 2

Sony Xperia 2 буде схожа на свого попередника, найбільша різниця між ними полягає в розташуванні блоку основної камери. Ресурс Indiashopps, який опублікував витік, підтвердив, що Xperia 2 повинна отримати екран зі співвідношенням сторін 21: 9, який сподобався багатьом користувачам Xperia 1.

Основна камера, розташована в лівому верхньому кутку, включає три модулі, над якими видно світлодіодний спалах і, ймовірно, таймлайн камеру. На правій стороні знаходяться кнопки регулювання гучності, сканер відбитків пальців і, імовірно, окрема кнопка для запуску програми камери і спуску затвора.

Sony Xperia 2
Sony Xperia 2

Смартфон не отримає роз’єм 3,5 мм, власникам доведеться використовувати адаптер або бездротові навушники для прослуховування музики. Така ж ситуація у випадку з Samsung Galaxy Note10. Внизу видно традиційний роз’єм USB-C.

Sony Xperia 2
Sony Xperia 2

IFA 2019 пройде в Берліні з 6 по 11 вересня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button