Новини

Sony Xperia 2 зможе похвалитись “кінематографічною” камерою

Як стало відомо, компанія Sony закріпила за собою право на використання нової торгової марки S-Cinetone, яка, як очікується, дебютує в новому флагманському смартфоні Sony Xperia 2. Однак на цьому Sony не зупиниться.

Згідно з документами, поданими до Відомства з патентів і товарних знаків США (United States Patent and Trademark Office, PTO або USPTO) і Бюро інтелектуальної власності Європейського союзу (European Union Intellectual Property Office, EUIPO), нова технологія S-Cinetone буде використовуватися в смартфонах, цифрових камерах, комп’ютерних програмах, планшетах та ін.

З огляду на широкий спектр пристроїв, згаданих вище, і включення комп’ютерних програм в список, S-Cinetone, швидше за все, є програмною функцією, яка має відношення до налаштування кольору. Імовірно, це буде розвиток режиму Cinema Pro на Xperia 1, який дозволяє знімати відео, яке виглядає так, ніби воно записано на професійну камеру і пройшло процедуру корекції.

[image lightbox=”1″ caption=”Ciname Pro”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Ciname-Pro.jpg[/image]

Імовірно, Sony Xperia 2 буде оснащений дисплеєм діагоналлю 6,1 дюйма і розширенням 4K, однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 855 Plus і 6 ГБ оперативної пам’яті.

Цей телефон буде представлений в наступному місяці на виставці IFA 2019 Берліні, як і компактний смартфон Sony Xperia з ОС Android 10, який був помічений в Мережі .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button