Фанати випустили свої версії MIUI 12.5 для сучасних смартфонів

Зараз на головній

Користувачі сучасних смартфонів Xiaomi вирішили не чекати з моря погоди і випустили власні збірки MIUI 12.5, які містять все необхідне для користувачів не з Китаю. У збірки вбудована підтримка сервісів Google, багатомовність і прибрані додатки, орієнтовані на китайського покупця.


Варто зауважити, що це був вимушений захід – Xiaomi остаточно закинула свій продукт, мабуть, переключившись на зовсім інші проекти. Прошивка MIUI 12.5 була випущена на обмежену кількість телефонів компанії і партнерів, однак вийшла вона зовсім сирою і недоробленою – користувачі, яким пощастило оновити свій смартфон до цієї версії, повально скаржаться на величезну кількість багів і недоробок. При це сильно розробники не намагалися, випустивши тестову версію продукту і закликавши всіх власників стати «безкоштовними тестувальниками». MIUI 12.5 вийшла тільки для китайського ринку, а це значить, що жителям інших країн не варто надіятися на підтримку любої другої мови, крім китайської, та насолоджуватися повним пакетом програм, орієнтованим на користувачів з Піднебесної. Ні пакетів Google, ні інших мов – замість цього купа софта, який за межами Китаю і працює то з трудом.

Саме тому група розробників з сайту Sourceforge прийняла рішення самостійно проінспектувати MIUI 12.5 і адаптувати її під вимоги мешканців інших країн. Вони перебрали вихідний код прошивки, додавши в нього підтримку інших мов, включаючи англійську, інтегрували підтримку сервісів Google, а також видалили налаштовані за замовчуванням китайські програми. Завантажити збірку можна тут.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 9 причин, чому багато людей досі надають перевагу кнопковим телефонам

Головні причини, через які люди досі користуються кнопковими телефонами і не переходять на більш сучасні смартфони. Простота і відсутність непотрібних...

Більше схожих статей