Новини

Huawei Watch GT 2 може вийти вже найближчими днями

Мережеві джерела повідомляють про те, що в базі китайського сертифікаційного сайту China Compulsory Certification (CCC) з’явилися відомості про підготовку до випуску смарт-годинника Huawei.

Гаджет має шифр LTN-B19. Спостерігачі вважають, що під цим кодовим позначенням може ховатися пристрій Watch GT другого покоління (Watch GT 2) або модель Watch 3.

[image lightbox=”1″ caption=”Huawei Watch GT 2″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Huawei-Watch-GT-2.jpg[/image]

Інформації про характеристики і функціонал новинки зовсім трохи. Але в даних CCC йдеться про наявність вбудованої пам’яті для зберігання аудіофайлів і про можливість їх відтворення.

Таким чином, новинка підійде спортсменам і користувачам, що захоплюються фітнесом: вони зможуть слухати музику під час тренувань, не використовуючи смартфон.

[image lightbox=”1″ caption=”Huawei Watch GT 2″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Huawei-Watch-GT-2-1.jpg[/image]

Також гаджет зможе збирати дані про фізичну активність користувача. Само собою, буде присутній адаптер Bluetooth, але версія технології не уточнюється.

Сертифікація ССС означає, що анонс нового смарт-годинника Huawei відбудеться найближчим часом. Можливо, презентація буде приурочена до виставки IFA 2019, яка відкриється в Берліні через місяць – 6 вересня. 

джерело: huaweicentral


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button