Vodafone

Vodafone пропонує гігабайти інтернету і 600 хвилин за 4 гривні на день

Оператор Vodafone переглянув один зі своїх тарифних планів, і тепер пропонує безліміт всього за чотири гривні в день. Адже зручності межі немає – і навіть практично ідеальний тарифний план можна додатково поліпшити. Навіть якщо мова йде про тариф, який колись приніс своєму оператору значна кількість нагород.


Які умови будуть в оновленому тарифному плані?

Оновлені умови культового тарифного плану компанії Vodafone включають в себе наступний корисний пакет послуг:

 • Шість гігабайт високошвидкісного 4G \ 3G-інтернету.
 • 1200 хвилин на дзвінки по Україні і Польщі.
 • Video-Pass – безлімітний трафік на Youtube, Megogo, Netflix.
 • Insta-Pass – безліміт на Instagram, який є однією з найпопулярніших соціальних мереж в Україні.
 • Music-Pass – безліміт на такі музичні сервіси, як Apple Music, YouTube Music, Google Play Music, ТіkТоk, Shazam, Soundcloud, Deezer.
 • Online-Pass – безлімітний трафік на Facebook, Twitter, Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, LinkedIn, Pinterest, Snapchat.
 • Game-Pass – безліміт в Twitch, App Store, Google Play, Steam, Discord.

Базовий пакет послуг коштує сто гривень на місяць. Ви також можете підключити послугу Joice MaXX, щоб отримати додатковий пакет, до складу якого входять:

 • Додаткові шість гігабайт мобільного інтернету.
  1200 хвилин на дзвінки по Україні і Польщі на всіх операторів
 • мобільного зв’язку, а також на стаціонарні номери.

Для того, щоб підключити акцію joice MAXX, введіть комбінацію * 811 # і клавіша виклику. Це безкоштовно. Щоб підключитися до тарифного плану Vodafone Joice, придбайте сім-карту у промоутерів оператора або ж в будь-якому сертифікованому магазині Vodafone.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив три тарифні плани для смарт-пристроїв. Це мінімальний «Vodafone Device S», який в першу чергу призначений для смарт-годин, дитячих годин, сигналізацій, щоб вони могли залишатися на зв’язку з власником в будь-який час. Якщо для вас мало п’ятисот мегабайт інтернету, які він пропонує, то ви можете звернути увагу і на інші тарифні плани даної лінійки, наприклад, «Vodafone Device M» для планшетів, що включає вже десять гігабайтів інтернету, або «Vodafone Device L» для модемів і роутерів з пакетом інтернету в вісімнадцять гігабайтів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил бесплатный обмен старых смартфонов во всех своих магазинах

В минуле

Vodafone предлагает гигабайты интернета и 600 минут за 4 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle