Статті

Чому раніше носили мобільник не в кишені, а на поясі і куди пропали модні шнурки на шию

На початку 2000-х років мобільний телефон носили в спеціальному чохлі на поясі. Але чому так було? Невже не простіше поставити його в кишеню? Не секрет, що перші мобільні телефони були величезні і в кишеню могли просто не поміститися, а також з-за своєї ваги часто відтягували кишеню, особливо легких брюк.


Особливо ось такі ось моротоли-цеглини:

Потім же люди зметикували, що мобільний телефон це показник достатку і стали носити вже мініатюрні моделі на поясі – головне, щоб було видно.

Йде з мобільником, значить багатий. У ті роки розкішшю був не стільки мобільник, скільки хвилина розмови по ньому.

Притому чохли були такими, що обов’язково підкреслювали модель пристрою. Так в ті часи існував міф про те, що телефон в кишені «погано ловить мережу» і на нього можуть не додзвонитися. Потім з’явилися телефони розкладачки, які вже не так виглядали на поясі і з’явилися спеціальні кейси на ремінь:

Такий кейс і донині носять в основному чоловіки у віці. Якщо звичайно ширина мобільного телефону дозволяє його туди покласти (сучасний смартфон, на жаль буде занадто широкий для такого).

Ну а піком моди носіння мобільника стали так звані шнурки. Тренд задали перші власники комунікаторів.

Сенсорний екран був невеликий і зручніше було набирати текст або управляти пристроєм за допомогою спеціальної ручки-стилуса, але так і носили звичайні телефони.

Існує думка що ці шнурки були придумані виключно в комерційних цілях. Зручно це може бути в одному випадку – якщо немає кишень і пристрій постійно має бути під рукою, чи то пак під головою.

Особливо так любили носити дівчата влітку, тому що в сукнях не було кишень. Хтось навіть два мобільника носив на шиї.

Але потім шнурки кудись пропали як і отвори в корпусі пристрою для них.

Смартфон раптом стало зручно носити в сумці або кишені, до того ж без чохла (максимум – бампер і захисне скло). І ця мода залишилася для нас донині.

Кажуть власники салонів стільникового зв’язку заробили купу грошей на продажі різних чохлів і шнурків. Не виключено, що в моду в недалекому майбутньому увійде якийсь новий тренд носіння мобільників, адже історія не повторюється, вона римується.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Как стать программистом: выбираем лучший путь

В минуле

Samsung Galaxy A52 розсекречено: цей смартфон підірве ринок

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle