Бізнес та акції

Новий китайський виробник смартфонів б’є рекорди продажів в Україні

Смартфон в душі

Стало відомо, які телефони українці найбільше купували в минулому 2020 році. І якщо верхні рядки топ-5 найбільш популярних смартфонів виявилися вельми передбачуваними, то ось в нижній частині рейтингу з’явилися несподівані фірми, наприклад, один новий китайський виробник смартфонів, який б’є всі рекорди продажів в нашій країні.


Які виробники смартфонів найбільш популярні серед українців?

Перше місце на ринку смартфонів в Україні залишилося за китайською компанією Xiaomi. Її частка зросла приблизно на третину і склала тридцять вісім відсотків ринку. На другому і третьому місцях розташувалися відповідно Samsung і Huawei з ринковими частками в дев’ятнадцять і дванадцять відсотків. При цьому у них впала кількість поставок – у «Самсунга» на вісімнадцять відсотків, а у «Хуавей» на цілих сорок два.

Нарешті, перейдемо до сюрпризів, обіцяних на початку статті. Четверте і п’яте місця зайняли в рейтингу виробники Transsion Holdings (Tecno, itel, Infinix) і Oppo. Їхні частки на перший погляд невеликі – по шість відсотків у кожній. Проте, вони показали величезні, буквально рекордні показники зростання поставок у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Так, Transsion примудрилася, незважаючи на всі проблеми, що виникли через ковід, збільшити поставки поставки смартфонів в нашу країну на цілих 455%, а у Oppo цей показник склав цілих 731%. Ні, ми не помилилися і не «проковтнули» кому!

До речі, в попередньому кварталі четвертої в в топ-5 була інша компанія з Китайської народної республіки, а саме – ZTE. За той же період часу поставки Samsung і Huawei також сильно скоротилися, в той час як інших операторів – значно зросли. Причина цього, в першу чергу – досить висока вартість преміальних моделей даних телефонів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

5 простих порад, які не дадуть підхопити вірус в інтернеті

В минуле

Xiaomi винайшла смартфон з двома екранами

В майбутнє

Також буде цікаво