Softnews

5 простих порад, які не дадуть підхопити вірус в інтернеті

Користувачі комп’ютерів, смартфонів і планшетів перебувають під постійною загрозою через віруси і шкідливі програми в інтернеті. У статті ми розповімо, як скоротити шанси зараження пристроїв.


1. Не натискайте на яскраві банери і спливаючі вікна. Вони можуть направити вас на шкідливий сайт, де ваш ПК зіткнеться з серйозними вірусами.

2. Завантажуйте файли з надійних ресурсів Найнадійніші ресурси для скачування – великі інтернет-магазини ПО: Microsoft Store, Steam і інші. Там програми проходять жорсткий контроль на наявність вірусів.

3.Перевірте брандмауер. Брандмауер захищає від мережевих атак і не дозволяє отримати віддалений доступ до вашої інформації і комп’ютерних ресурсів. У Windows він встановлений і активований за замовчуванням, але краще це перевірити.

4. Встановіть оновлення для ОС. Не забувайте оновлювати операційну систему і програми. Нерідко сама ОС пропонує виправити критичні проблеми. Погоджуйтеся, і ризик підхопити вірус зменшиться.

5. Встановіть антивірус. Без ефективного захисника ваш пристрій вразливий. Убезпечити свій комп’ютер можна за допомогою антивірусу

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ваш смартфон з NFC може набагато більше: розкриті неочевидні можливості

В минуле

Новий китайський виробник смартфонів б’є рекорди продажів в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle