Київстар

Київстар запустив унікальний тариф, у якого немає аналогів в Україні

Мобільний оператор «Київстар», що прославився багатьма цікавими і вигідними тарифними планами, запустив унікальний тарифний план, в рамках якого ви можете отримувати безлімітний інтернет і дзвінки в мережі за ціною соціального тарифного плану. Що ж це за тариф і які умови він ще пропонує?


Новий тарифний план: детально

В рамках нового тарифного плану від «Київстар» ви можете отримувати величезний пакет послуг, в який входить абсолютно все необхідне для звичайного абонента. Ось що саме він пропонує:

  • Безлімітний інтернет.
  • Безлімітні дзвінки в мережі мобільного оператора.
  • Сто вісімдесят хвилин дзвінків на інші мобільні і міські номери по Україні, а також на закордонні номери Італії, Польщі, Чехії, Німеччини та Російської Федерації.
  • Сто вісімдесят СМС-повідомлень
  • Домашній Інтернет без додаткової оплати.
  • Послуги «Сім для планшета» і «Сім для пристроїв».

Величезний пакет послуг в поєднанні з домашнім інтернетом дозволяють вам один раз заплатити відразу за все – і за мобільний, і за домашній інтернет. Слід домовитися про те, що даний тарифний план є контрактним.

Тарифний план називається «Smart +». Абонентська плата в ньому становить двісті двадцять п’ять гривень на місяць, але в рамках акції «Легкий старт» ви можете платити набагато менше – сто гривень на місяць. Щоб підключити цей тариф, вам досить відвідати будь-який магазин оператора з паспортом та ідентифікаційним кодом, необхідними для підписання договору.

Як ми писали раніше, Київстар нараховує до шести тисяч гривень на бонусні рахунки користувачів, а якщо бути точним – до п’ятнадцяти відсотків вартості акційних смартфонів. Ви можете придбати смартфон в будь-якому з п’ятисот чотирнадцяти магазинів, або ж на сайті shop.kyivstar.ua. Після того, як акція буде підключена, з рахунку буде знято шість гривень 6 грн, і ви отримаєте до п’ятнадцяти відсотків від вартості смартфона в якості кешбеку на ваш бонусний рахунок. Зверніть увагу, що в акції можуть взяти участь тільки ті моделі смартфонів, що були закуплені виключно у офіційного дистриб’ютора Samsung.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Vodafone рассказали как бесплатно увеличить скорость интернета до максимума

В минуле

Киевстар запустил уникальный тариф, у которого нет аналогов в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle