Бізнес та акції

У питанні приходу в Україну вбивці Монобанку поставили крапку

У минулому році з’явилася інформація про те, що в нашу країну прийде Revolut, один з перших банків без відділень в Європі. Аналогічну бізнес-модель використовує в нашій країні Monobank. Однак повноцінне представництво в нашій країні навряд чи буде відкрито найближчим часом. На даний момент відомо про 27 вакансії в компанію в нашій країні, але це розробники і рекрутери. Немає ні маркетологів, ні продакт-менеджерів.


Чи прийде Revolut до України?

Проект Revolut, що надає фінансові послуги за допомогою програми в смартфоні, з’явився в 2015 році. Незважаючи на те, що його засновники – росіянин і українець, ні в Україні, ні в РФ він не працює. «Фішкою» стартапу з самого початку були мультивалютні картки і відсутність комісій при будь-яких видах переказів. Очікувалося, що Revolut з’явиться в Україні в кінці 2020 року, однак цього не сталося.

Причина, по якій компанія почала наймати працівників в нашій країні, цілком зрозуміла: у нас досить лояльне законодавство і при цьому непогані кадри, готові працювати за порівняно невисоку за європейськими мірками зарплату. Однак про повноцінний запуск сервісу поки що не йдеться.

Відзначимо, що аналогічна ситуація склалася у Revolut на ринку Російської Федерації. У 2020 році було відкрито кілька офісів на території РФ, проте в цій країні також не була запущена безпосередньо фінансова система. Компанія заявляла, що російський ринок їй на даний момент не цікавий, а пріоритетами є Азія та Північна Африка.

Україна – ринок ще менший і при цьому дуже конкурентний. Хорошим прикладом є світовий гігант Uber, який був змушений конкурувати з Uklon. Ситуація у фінтеху аналогічна: ПриватБанк вважається дуже хорошим банком за рівнем сервісу. Безпосередній конкурент Revolut, який використовує таку ж систему «банку в телефоні» без відділень – monobank, у якого більше двох мільйонів клієнтів і їхня кількість зростає. Так що навряд чи Revolut з’явиться в нашій країні найближчим часом.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Клиентам ПриватБанк приходит письмо о выигрыше автомобиля: как реагировать

В минуле

В вопросе прихода в Украину убийцы Монобанка поставили точку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle