Київстар

Київстар зробив таку популярну послугу більш доступною для українців

Київстар зробив більш доступною для українців одну зі своїх найпопулярніших послуг – «Екстра гроші». Зміни вступають в силу вже починаючи з наступного тижня. Очікується, що послуга буде використовуватися ще частіше, ніж раніше завдяки тому, що тепер для того, щоб нею скористатися, буде діяти менше обмежень.


Нові правила надання послуги

Починаючи з 29 січня мінімальна сума, необхідна, щоб поповнити свій бонусний рахунок за допомогою «Екстра гроші», становитиме всього п’ятнадцять гривень. Ці гроші можна отримати незалежно від того, скільки часу пройшло з часу активації вашої сім-карти або скільки ви витратили на зв’язок протягом останніх трьох місяців. Всі інші умови залишаться незмінними, ви, як і раніше, можете користуватися усіма послугами, після чого повернути гроші.

Відзначимо, що абоненти «Київстар», що знаходяться на території нашої країни, можуть отримати на рахунок 15, 20, 75, 125, 225 або 300 гривень, а перебуваючи в роумінгу – 125, 175, 225 або знову ж 300 гривень. Щоб отримати гроші на рахунок, необхідно ввести * 117 * X #. Замість «Х» вставте необхідну вам суму, яку ви хочете замовити. Також дану послугу можна підключити за допомогою програми «Мій Київстар». Детально оновлені умови надання послуги будуть представлені у відповідному розділі офіційного сайту оператора.

Як ми писали раніше, «Київстар» закриває одну зі своїх найпопулярніших послуг. Йдеться про програму Star Guard Family, раніше запущене Київстаром спільно з компанією Avast, що виробляє антивірусне програмне забезпечення. Цей додаток дозволяло обмежити користування смартфоном або додатками на певний час, щоб переглянути розташування вашої дитини, отримати повідомлення про те, що він прийшов в школу або повернувся додому. Також з його допомогою можна було налаштовувати доступ в мережу за віком, блокувати різні сайти і додатки з неприйнятним контентом і навіть рівень заряду смартфона.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розсекречені перші бюджетні смартфони Samsung в 2021 році

В минуле

Киевстар сделал популярнейшую услугу более доступной для украинцев

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle