Київстар

У Новий рік з новими умовами: Київстар міняє правила використання 4G

Як повідомила компанія «Київстар», будуть введені нові правила використання інтернету для всіх абонентів передплаченої та контрактної форми обслуговування, вже починаючи з нового року.


Якими будуть нові умови

В основному зміни стосуються додаткових пакетів мегабайтів, які абоненти можуть отримати після того, як у них вичерпається основний трафік. Це можливо в двох випадках. Або основний пакет закінчився, або ж абонент з якої-небудь причини не встиг внести абонентську плату за чотири тижні (операторський місяць). Відзначимо, що такими пакетами користуються деякі абоненти «Київстар», більшість же використовують мегабайти в рамках тарифного плану.

Відзначимо, що раніше в різних тарифах умови були різними. Наприклад, абоненти могли отримувати в день не більше двохсот п’ятдесяти або п’ятисот мегабайт, після чого інтернет починав працювати на швидкості 2G, не більше 128 кілобіт в секунду.

Нові умови вступили в дію з 12 січня. Протягом дня згідно з ними можна використовувати додатково до одного гігабайта мобільного інтернету. Після їх використання буде використовуватися безлімітний мобільний інтернет певної швидкості, аж до 3G або 4G в залежності від покриття. Вартість пакетів не змінилася.

У добу можна замовити не більше десяти пакетів по сто мегабайтів вартістю 10 грн. Якщо цього не достатньо, можна підключити додатковий гігабайт в рамках послуги «День онлайн» всього за п’ятнадцять гривень на добу або ж додатковий пакет в чотири гігабайти послугою «День онлайн 4000 МБ» за тридцять гривень на добу. Термін дії – до 23:59:59 того календарного дня, в який вони були нараховані. Весь невикористаний обсяг згорає.

Як ми писали раніше, «Київстар» тепер страхує телефони своїх абонентів. Гарантія, яку ви отримуєте від виробника, коли купуєте новий мобільний телефон, покриває далеко не всі проблеми, які можуть з ним виникнути. Більш того, вона стосується виключно того, що можна інтерпретувати як заводський брак. Крадіжка, втрата, важкі пошкодження смартфона через падіння або удару – ні з чим з цього списку заводська гарантія вам не допоможе. А значить, потрібно застрахувати його, скориставшись спеціально створеним для цього сервісом оператора Київстар

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell решил раздать абонентам по еще одной SIM-карте: для чего она?

В минуле

В Новый год с новими условиями: Киевстар меняет правила использования 4G

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle