Softnews

Розкрито нові умови використання WhatsApp за які можуть заблокувати ваш аккаунт

whatsApp

Після покупки WhatsApp компанією Facebook месенджер змінився до невпізнання. Стосується це і політики додатку, яка нещодавно оновилася в черговий раз. З’явилися правила конфіденційності, які користувачеві потрібно прийняти. Якщо він від них відмовиться – йому призупинять доступ до облікового запису. Далі ви знайдете докладну інформацію про це.


Сенс нових правил

Днями користувачі мессенджера почали отримувати повідомлення, в яких йдеться про оновлену політику конфіденційності даних користувачів. Змінилася вона дуже сильно і не в кращу для споживача сторону.

Тепер месенджер буде передавати інформацію про користувача всьому сімейству додатків Facebook. Подібна практика була і раніше, але вона носила добровільний характер. Тобто користувач міг відмовитися від цього. Тепер такої опції немає. Не хочете передавати дані – не отримаєте доступ до месенджера.

whatsApp

У число даних, які збирає WhatsApp входять:

  • Ваш номер телефону;
  • IP-адреса;
  • Інформація про ваші взаємодії з іншими людьми при користуванні додатком;
  • Докладні дані про пристрій, з якого ви сидите в месенджері.

Це лише основні положення договору. Спочатку було задумано, що кожен користувач WhatsApp, який згоден користуватися месенджером за такими правилами, зобов’язаний прийняти нову угоду до 8 лютого. Однак, дана новина спричинила дикий відтік користувачів, які почали переходити в Telegram і Signal – інші додатки для миттєвого обміну повідомлень, в яких умови не такі жорсткі.

На тлі цього WhatsApp прийняла рішення відкласти зміну правил на невизначений термін. Компанія пояснила це тим, що в інтернеті почало з’являтися багато дезінформації з цього приводу, що погіршило репутацію месенджера.

Цілком ймовірно, що до нової дати політика буде переглянута в черговий раз і стане лояльніше по відношенню до даних користувача. Однак, з огляду на практику Facebook, компанії, що отримала славу самої жадібної до інформації своїх споживачів, в це віриться насилу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Astro Slide – смартфон з великим екраном і кнопковою клавіатурою

В минуле

Чому виробники смартфонів відмовилися від знімних акумуляторів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle