Softnews

Додаток monobank навчили відправляти більше платежів

Український мобільний банк «Монобанк» допрацював свій додаток, через який можна відправляти грошові перекази. Тепер в список одержувачів можуть потрапити жителі півсотні країн Північної Америки та Євразії.


Дану інформацію співробітники «Монбанку» розмістили на сторінці свого офіційного сайту. Згідно із заявою, відправити грошовий переказ можна практично в будь-яку розвинену країну світу. Відправляти можна як особисті кошти, так і гроші з кредитної картки. У першому випадку буде утримана комісія в розмірі одного відсотка від суми, при використанні кредитних коштів дана цифра збільшується до 3 або 4%. Користувач сам вибирає, в якій валюті переслати кошти, в списку можливих варіантів значаться євро, долар і гривня. Є граничні пороги, понад яких суму не відправити. Для євро даний поріг становив 1 200 одиниць, для долара – 1200, а для гривні 30 000.

Здійснювати перекази можна регулярно, однак, щоб уникнути махінацій введені певні обмеження – в місяць можна відправити до 10 переказів, кожну операцію дозволяється проводити не частіше, ніж 3 рази на тиждень. Відправлені кошти надійдуть на карту одержувача миттєво, якщо його банківський рахунок підтримує технологію р2р. В іншому випадку доведеться почекати, операція буде оброблятися до трьох робочих днів. Ще одним нововведенням стало оформлення робочого кабінету додатку, в якому і проводиться оформлення перекладу. Тепер успішне завершення процедури складання заявки супроводжується «мімімішним» нявканням, яке замінило досить депресивне бурчання.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ТОП додатків, які допоможуть ефективно скинути вагу

В минуле

SIM-карты украинцев под угрозой: власть сообщила о возможности их клонирования

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle