Новини

Смартфони Honor, які отримають Android 10 та EMUI 10

Обговорення
Honor 20

Уже давно відомо, що компания Huawei представить EMUI 10 на заході Huawei Developer Conference 2019, який відбудеться 9 серпня . З чуток, ця версія прошивки не повинна сильно відрізнятися від тієї ж EMUI 9.1, яка активно розповсюджується компанією зараз. Однак за даними джерела, EMUI 10 все-таки буде базуватися на Android 10, тому за знайомим інтерфейсом ховається маса нововведень, які в пріоритетному порядку отримають як мінімум 15 смартфонів Honor.


Про пристрої Huawei поки нічого не говориться, а от моделей дочірньої компанії, які отримають апдейт до EMUI 10 і Magic UI 3.0, досить багато. До списку увійшли наступні смартфони: Honor 20, Honor 20 Pro, Honor 20i, Honor V10, Honor V20, Honor 10, Honor 10 GT, Honor 10 Lite, Honor Play, Honor Note 10, Honor 8X, Honor 8X Max, Honor 8C, Honor Magic 2 і Honor 8A. Тобто всі флагмани Honor поточного і минулого року оновляться в пріоритетному порядку.

post image

Правда, поки незрозуміло, коли EMUI 10 і Magic UI 3.0 стануть для них доступні. Більше подробиць щодо цього має з’явитися 9 серпня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Користувачі назвали iPhone XI жахливим і надто великим

В минуле

Redmi K20 Pro Signature Edition коштує в 20 раз дорожче базової версії

В майбутнє

Також буде цікаво