Новини

Hongmeng OS будет конкурувати з Android не лише на смартфонах

Обговорення
HongMeng OS

Вже багато сказано про те, що в цьому році Huawei повинна представити власну операційну систему Hongmeng OS. Є навіть ймовірність, що станеться це на конференції розробників, яка стартує 9 серпня.


Але це лише припущення. На сьогоднішній день немає навіть ясності з тим, з яким ім’ям все ж програмна платформа дебютує і чи будуть її встановлювати в смартфонах.

Відомо лише, що компанія готує фірмову операційну систему, на яку «посадить» різні свої пристрої. Зокрема, її можуть встановити в смарт-телевізорах. Так, прийшло повідомлення, що перший телевізор під брендом Huawei отримає Hongmeng OS.

post image

Сама новинка отримала назву «Smart Screens» і стане центром для підключення до інтернету інших пристроїв в рамках системи розумного дому. Анонс смарт-телевізора планують провести на початку серпня і, можливо, ця подія і станеться на конференції для розробників Huawei.

Є ймовірність того, що сам реліз буде формальним і зведеться лише до презентації концепції того, яким бачить компанія Smart-TV майбутнього. А сам комерційний варіант з’явиться у продажу пізніше.

Залишається сподіватися, що передбачення швидкого анонсу смарт-телевізора збудуться, компанія більш детально розповість про Hongmeng OS і його функції.

Джерело: gizmochina.com

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone X розпродають за рекордною ціною

В минуле

Користувачі назвали iPhone XI жахливим і надто великим

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.