Softnews

Telegram не російський месенджер: Дуров розвіяв популярні страшилки

Засновник Telegram Павло Дуров розвіяв три популярних міфи, які почали циркулювати в соціальних мережах. Він упевнений, що за цим стоїть Facebook, який злякався відтоку користувачів з WhatsApp.


У Telegram 500 мільйонів користувачів і він постійно зростає, – пише в своєму Telegram-каналі Дуров. – Мессенджер став справжньою проблемою для Facebook. Не маючи можливості конкурувати з Telegram в конфіденційності та якості продукту, Facebook перейшла на прихований маркетинг – наприклад, редактори Вікіпедії виявили кілька платних ботів, які додають упереджену інформацію на сторінці WhatsApp в Вікіпедії “.

Дуров також зауважив, що останнім часом в соціальних мережах циркулюють три міфи про Telegram і перерахував їх.

Міф 1. “Telegram не є додатком з відкритим вихідним кодом”

Насправді, всі клієнтські додатки Telegram працюють з відкритим вихідним кодом з 2013 року. Наше шифрування і API повністю документовані і були перевірені експертами з безпеки тисячі разів. Більш того, Telegram-єдиний в світі додаток для обміну повідомленнями, у якого перевірені збірки як для iOS, так і для Android. Що стосується WhatsApp, то вони навмисно заплутують свій код, унеможливлюючи перевірку їх шифрування і конфіденційності.

Міф 2. “Telegram – російський месенджер”

У месенджера немає сервісів або офісів в Росії. З 2018 по 2020 рік додаток в Росії було заблоковано. Telegram залишається недоступним для громадян авторитарних держав. При цьому WhatsApp там спокійно працює.

Міф 3. “Telegram не зашифрований”

Кожен чат в Telegram шифрується з моменту запуску програми. “У нас є секретні чати, які є наскрізними і хмарними чатами, які пропонують безпечне і розподілене хмарне сховище”, – пише Дуров. – Навіть якщо припустити, що шифрування WhatsApp надійне, воно стає недійсним через безліч бекдорів і використання резервних копій.

Дуров нагадав, що Facebook витратив на маркетинг майже 10 мільярдів доларів в 2019 році, а Telegram, за його словами, не витрачає грошей на просування і “люди самі вибирають, що для них краще”.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям назвали спосіб позбутися від рекламних дзвінків

В минуле

Почалася безкоштовна роздача 3 ігор для Android-смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво