Softnews

Почалася безкоштовна роздача 3 ігор для Android-смартфонів

Новий рік пройшов, а подарунки все ще не закінчилися. Так, наприклад, прямо зараз можна безкоштовно скачати відразу три гри для Android-смартфонів. Причому всі вони створені в схожих, хоч і трохи різних жанрах.


Перша гра – це Superhero Fruit 2 Premium: Robot Fighting. Вона представляє із себе аркадний екшен з крутими бойовими роботами. Причому гравцеві в ній пропонується боротися з монстрами, паралельно захищаючи свою базу від нападу ворогів.

Ще одна гра, яку можна завантажити без фінансових вливань – це Grow Spaceship VIP – Galaxy Battle. Вона за своєю структурою відсилає в далекі часи, коли в сфері комп’ютерних розваг панували аркади по типу Space Invaders. Але тільки в представленій грі вам належить самому битися з ворогами за допомогою бойового космічного корабля.

Ну і третій ігровий проект на сьогодні – Zombie Avengers: (Dreamsky) Stickman War Z . Виходячи з його назви, можна зрозуміти, що основою для гри послужила тематика виживання в часи зомбі-апокаліпсису. Вам належить вибрати героя, за якого ви і будете знищувати армію ожилих мерців.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Telegram не російський месенджер: Дуров розвіяв популярні страшилки

В минуле

Топ-5 додатків по скиданню ваги після канікул

В майбутнє

Також буде цікаво