Softnews

Українцям розповіли як часто потрібно міняти паролі

пароль

Зараз йдуть новорічні канікули – а це відмінний час для чогось нового. Наприклад, можна оновити паролі на своїх сервісах. І бажано повторювати цю процедуру як мінімум раз на рік.


“Паролі до сих пір залишаються одним з найпростіших і надійних способів аутентифікації, – каже Микола Анісеня, керівник групи досліджень безпеки мобільних додатків Positive Technologies. – Незважаючи на те, що розробники мобільних додатків тепер все частіше надають різні варіанти спрощеної аутентифікації, зокрема з використанням біометрії, у паролів залишається одна важлива перевага – їх простіше змінити “.

Експерт вважає, що регулярна зміна паролів – це хороша профілактика для захисту від подібних витоків. “Але для більшої надійності я би рекомендував додатково використовувати другий фактор аутентифікації: одноразові паролі з додатків-генераторів (наприклад, google authenticator) або хоча б з смс”, – робить висновок Анісеня.

Олексій Федоров, глава представництва Avast в східній Європі, вважає, що навіть якщо ви використовуєте в якості пароля якесь слово, нехай навіть і розумне, зловмисник зможе його вгадати, користуючись способом, схожим на метод “грубої сили” – тільки замість підбору поєднань літер, цифр і символів, програма буде підбирати слова за звичайним словником. “Обдурити таку програму вийде тільки в тому випадку, якщо ваш пароль складається з декількох незв’язаних між собою слів, наприклад “КороваТіньМетеоритВіталік “, – додає він.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо головні ознаки важкої залежності від смартфону

В минуле

Microsoft радикально змінить зовнішній вигляд Windows

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle