Softnews

Стало відомо коли смартфони Redmi та Xiaomi оновляться до MIUI 12.5

MIUI 11

Разом з прем’єрою лінійки смартфонів Xiaomi Mi 11 китайська компанія представила нову версію своєї фірмової оболонки MIUI 12.5. Вона виявилася повна безлічі цікавих фішок – унікальні рінгтони, створені на основі живих звуків природи, плавні анімації, поліпшені замітки, можливість об’єднання смартфона з комп’ютером в одне робоче середовище і багато іншого.


Бета версія MIUI 12.5 стала доступна в день презентації для 21 моделі смартфонів Xiaomi . При цьому, китайці не повідомляли про дату виходу стабільної збірки до сьогоднішнього дня. За їх словами, її реліз відбудеться до кінця січня 2021 року, а перші версії збірок почнуть з’являтися в квітні. Першими фінальну версію прошивки отримають флагмани Xiaomi Mi 11, Mi 10, Mi 10 Pro і Mi 10 Ultra. Пізніше до них приєднаються серії Xiaomi Mi 9, Redmi Note 9, Redmi Note 8 і інші моделі.

На жаль більш старі моделі не отримають апдейт, проте їх ще і досі ремонтують більшості сервісних центрів. Наприклад ви без проблем все ще можете зробити замену стекла xiaomi redmi note 4x. Звенутись можна за адресами:

  • м. Дарница ул Попудренко 7а тел. (063) 024-91-94
  • м. Политехнический Институт пр. Победы 33/1 тел. (067) 1033402
  • м. Позняки ул. Мишуги 9а тел. Тел.(044) 332-05-02

Невелика ремарка. Йдеться про китайської версії MIUI 12.5, а ось про глобальну поки немає зовсім ніякої інформації.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Нова версія Windows вміє запускатися миттєво

В минуле

Банки вимагають від українців додаткові документи і блокують платежі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle