Vodafone зробив українцям відмінний подарунок під Новий рік

Треба прочитати

Vodafone зробив відмінний подарунок під Новий рік тим українцям, які користуються послугами Vodafone Music. Тепер їм буде доступний величезний каталог з більш ніж півтора мільйона треків.


Музика, під яку можна зустріти Новий рік

Як повідомив мобільний оператор «Vodafone Україна», він відкрив користувачам послуги Vodafone Music доступ до каталогу Sony Music Entertainment, одному з найбільших в світі. Про це було оголошено у вівторок.

Кількість треків у каталозі Vodafone Music збільшилася завдяки цьому більше ніж на півтора мільйона. Серед них популярні сучасні і старі виконавці, такі як Shakira, Hurts, Michael Jackson, Beyoncé, Justin Timberlake, Leona Lewis, John Legend, Enrique Iglesias і тисячі інших. Зараз в каталог сервісу входить понад тридцять мільйонів треків українських та світових виконавців. Нові треки будуть доступні без будь-якої додаткової плати.

В каталог Sony Music, другий за розміром звукозаписної компанії в світі, входять абсолютно всі жанри і напрямки музики. Це як поп-музика, так і класика, а також джаз, соул, кантрі, блюз, метал, електроніка. У компанію входить більше двохсот лейблів, включаючи такі, як Columbia, RCA, Arista, Epic, Zomba і інші.

Як ми писали раніше, Vodafine запустив віртуального Діда Мороза. Щоб зателефонувати йому, наберіть короткий номер 2021. Ціна такого дзвінка – всього п’ятдесят копійок за всю розмову. Вам відповість спеціальний голосовий робот з досить великим словниковим запасом, що дозволить йому відповісти на всі ваші запитання. Поспілкуватися з ним може будь-який – і дорослий, і дитина. Сценарій розмови буде різним в залежності від обраного віку. При розмові він запитає, як вас звуть, як ви себе вели і що ви хочете на Новий рік.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей