Hardnews

Експерт пояснив, чому смартфони Xiaomi такі дешеві

Спеціаліст зважив всі факти, пов’язані зі смартфонами Xiaomi, і розповів, чому вони набагато дешевше виробів конкурентів. Виявляється, компанія проводить хитромудру політику, яка дозволяє їй економити, знижуючи вартість телефонів без шкоди своїм доходам.


Варто відразу ж відкинути твердження, що Xiaomi просто використовує дешеві комплектуючі – це не так, телефони компанії якраз відрізняються якістю і надійністю. Також не слід думати, що фірма недоплачує свої працівникам – такими методами користуються тільки в зубожілих, відсталих країнах, а не економічному гіганті – Китаї. Замість цих методик Xiaomi використовує професійний підхід, побудований на правильній рекламній кампанії і задобрюванні своїх клієнтів.

В першу чергу, фірма не витрачає мільярди доларів на рекламу, як це робить Samsung. Замість цього Xiaomi використовує точкові маркетингові «уколи» – замовляє огляди своїх флагманів у блогерів, з’являється на виставках. Також фірма сильно орієнтована на просування продуктів в соціальних мережах, а не розпилює гроші на телебачення, інтернет та інші майданчики, на відміну від конкурентів. По-друге, компанія бере всього 5% суми від кожного проданого телефону. Інші виробники піднімають цю націнку до 20% і вище, але не Xiaomi. По-третє, компанія вміє заробляти гроші на користувачів не на шкоду їм – на кожному телефоні фірми збирається інформація про переваги юзера і йому пропонується контекстна реклама. На цій рекламі фірма отримує 10 доларів з кожного телефону щомісяця. По-четверте, компанія не гребує використовувати напрацювання в дизайні телефонів інших компаній, менш успішних, ніж китайський гігант.

Всі ці фактори в сукупності дозволяють знизити вартість своїх телефонів без шкоди їх якості.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Monobank «тролить» своїх клієнтів, розсилаючи безкоштовні ножі

В минуле

Вигідна заправка авто та контроль коштів: пальне для бізнесу зі знижками

В майбутнє

Також буде цікаво