Українці знову скаржаться на блокування карт Приватбанку

Треба прочитати

Нещодавно стався черговий скандал, пов’язаний з необгрунтованими блокуваннями банківських карт ПриватБанку. Це вже далеко не перший подібний випадок, коли людина опиняється без грошей у найбільш незручний момент.


Що трапилося на цей раз?

Черговий клієнт «Приватбанку» звинуватив співробітників в тому, що вони заблокували його карту без жодного приводу. На думку чоловіка, найголовніша причина – відсутність доларової готівки у банку.

Чоловікові терміново знадобилася велика сума в доларах США. Ці гроші були на його віртуальній карті «Приватбанку». Він спробував перевести необхідну суму – 2400 USD – на свою фізичну карту з віртуальної. Цього зробити він не зміг: у момент проведення транзакції вся ця сума була заморожена з ініціативи банку. Виявився заблокованим також і сервіс Privat24.

Свою скаргу він розмістив в інтернеті. Ось скріншоти листування чоловіка з співробітниками ПриватБанку, з яких видно, що, по-перше, гроші були заблоковані в абсолютно невідповідний момент, а по-друге, що персональні співробітники були безсилі допомогти, незважаючи на те, що він перебував у «Голд-клубі ».

Після того, як дану проблему було перенесено в публічну площину, всі карти «Приватбанку», що належали чоловікові, були заблоковані. Про це він знову ж повідомив в соціальних мережах. Надалі гроші йому все-таки перевели, однак про причини затримки коштів віддали перевагу промовчати, і навіть не вибачилися за незручності.

Як ми писали раніше, від імені ПриватБанку часто діють шахраї. Наприклад, недавно в Мережі багато обговорювалося якесь велике дослідження сервісу на ринку. За оцінки, виставлені найбільшим компаніям, обіцяють заплатити до сімнадцяти тисяч гривень. Ці виплати нібито «гарантує» популярний додаток Privat24.
Небайдужий громадянин поставив банку питання про даному «соціологічному дослідженні». Представники банку подякували йому за пильність і пообіцяли залучити до розслідування поліцію.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей