Новини

EMUI 9.1 прискорить смартфони Huawei на 60%

Обговорення
Huawei Mate 20

Компанія Huawei випустила свіже оновлення EMUI 9.1 для користувачів серії смартфонів серії Huawei Mate 20.


Апдейт EMUI 9.1.0.123 доступний для Huawei Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 RS Porsche, Mate 20 X в Китаї. Оновлення приносить на смартфони довгоочікуваний «місячний» режим. Ще одна велике зміна – з’являється підтримка компілятора Huawei Ark. 

Компанія представила власний компілятор Ark в кінці червня. Розробники обіцяють, що він може підвищити плавність роботи системи на 24%, швидкість відгуку на 44%, а сторонні додатки для Android після перекомпіляції можуть працювати на 60% швидше. Компілятор використовує всі переваги нової файлової системи EROFS, що дебютувала в EMUI 9.1. Офіційний реліз компілятора запланований на серпень. 

Крім того, апдейт приніс оптимізовані ефекти для фронтальної камери при зйомці в умовах поганої освітленості зі зниженням шумів і більш натуральними квітами. Також була оптимізована функція розблокування з розпізнаванням обличчя і виправлена ​​проблема з пошуком в налаштуваннях.  

В Україні Huawei вже на початку липня оголосила про вихід EMUI 9.1 з «місячним» режимом для смартфонів Mate 20, Mate 20 Pro і Porsche Design Mate 20 RS. Але ось нового компілятора поки не пропонується. 

А що ще нового в EMUI 9.1?

Компанія провела редизайн оболонки, зробивши її інтерфейс більш уніфікованим і мінімалістичним. Більшість елементів і системних піктограм були перемальовані і приведені до загального дизайну. Переосмислення зазнали і встановлені додатки – вони отримали поліпшене оформлення і нові можливості. Наприклад, додаток «Здоров’я» може встановлювати з’єднання з фітнес-гаджетами за допомогою модуля NFC (при його наявності). 

Після поновлення до EMUI 9.1 на смартфоні з’являється додаток, що дозволяє встановлювати зв’язок з ноутбуком Huawei. Завдяки цьому можна переносити файли з одного пристрою на інший за допомогою бездротової технології в зв’язці Bluetooth і Wi-Fi. Крім того, у двох пристроїв реалізований загальний буфер обміну.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google Pixel 4 з’явився на детальних рендерах

В минуле

Samsung Galaxy Note 10 поміряли лінійкою та порівняли з попередниками

В майбутнє

Також буде цікаво