Чи можна додзвонитися на вимкнений телефон: експерт відповідає на питання в мережі

Треба прочитати

Експерт розповів про те, чи можна додзвонитися абонентові на телефон, якщо сам апарат вимкнений. Він зазначив, що такої можливості немає і не було, незважаючи на те, що часто на просторах інтернету доводять зворотне.


Питання було адресовано фахівцю через те, що даний запит дуже часто повторюється користувачами в пошукових системах. Якщо проаналізувати статистику видачі відповідей на даний запит в спеціальних сервісах  Google, стає зрозуміло, що користувачів хвилює це питання з початку 2000-них. Ще тоді в різних форумах і пабліках ходила легенда про те, що спецслужби різних країн можуть не тільки відслідковувати вимкнений телефон, але ще і дзвонити на нього.

Фахівці стверджують, що приводу для занепокоєння немає – на відключений смартфон додзвонитися технічно неможливо. Причина проста – в вимкненому стані живлення не подається на плати, це все одно, що стукати по знеструмленому вимикачу, сподіваючись, що включиться світло. Якщо зателефонувати на телефон, який або відключений, або знаходиться в режимі польоту, то оператор або повідомить, що користувач знаходиться поза зоною доступу, або буде запропоновано залишити голосове повідомлення (його можна буде прослухати після активації телефону). Спецслужби в цьому питанні так само безпорадні, як і інші люди. Вони лише можуть відстежити місцезнаходження самого апарату, але тільки за відповідним запитом. Те ж саме можуть зробити батьки дитини, на телефоні якого встановлено програму батьківського контролю.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей