Бізнес та акції

Новий спосіб шахрайства: ПриватБанк попереджає

Приватбанк попередив українців про новий спосіб шахрайства. Це розсилка, яка здійснюється від його імені. У ній українцям пропонують за гроші висловити думку про різні актуальні тренди.


Чи бере участь банк в соціологічних опитуваннях?

У Мережі останнім часом часто говорять про якесь велике дослідження сервісу на ринку. За оцінки, виставлені найбільшим компаніям, обіцяють заплатити до сімнадцяти тисяч гривень. Ці виплати нібито «гарантує» популярний додаток Privat24.

Небайдужий громадянин поставив банку питання про це так зване «соціологічне дослідження». Представники банку подякували йому за пильність і пообіцяли залучити до розслідування поліцію.

Банк не організовує ніяких акцій, конкурсів, вікторин та опитувань з виплатами винагороди. Переходити за посиланнями в даних повідомленнях не можна. Це фішингові сервіси, які займаються крадіжками грошей і персональних даних.

Як ми писали раніше 8 грудня 2020 вступило в дію розпорядження Наглядової ради ПриватБанку про зміни в структурі правління. Тепер виконавчий орган найбільшого банку нашої країни буде включати в себе сім позицій. Нова структура, як очікується, повинна поліпшити управління банком, а також допомогти в реалізації стратегій його розвитку. Як це вплине на якість обслуговування? Сподіваємося, що проблем з ПриватБанком, на які скаржаться багато, стане набагато менше.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Эти смартфоны Xiaomi получат обновление до MIUI 13 уже весной

В минуле

Новый способ мошенничества: ПриватБанк предупреждает

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle