VodafoneКиївстарНовини

Vodafone і Київстар вирішили підвищити ціни на свої послуги

Оператори, звичайно, роблять подарунки своїм абонентам, але новий рік приносить і підвищення тарифів. Vodafone і Київстар підвищують вартість як мобільного зв’язку, так і інтернету в цілому ряді тарифних планів як передоплати, так і контракту.


Які тарифи подорожчають

На жаль, у нас немає ні зведеної таблиці, в якій було б вказано докладне порівняння змін, ні навіть можливості побачити повний список тарифів, в яких умови зміняться. У прес-релізах Київстар зустрічалася інформація про зміни в тарифних планах, які були запущені три роки тому або пізніше, серед яких був тарифний план «Безлім», а також про зміни, що вносяться до послуги «Домашній Інтернет», «Все разом» і « Київстар ТВ».

Відомо лише, що всі зміни вступлять в силу з початку нового року. Київстар, як завжди, пропонує зазирнути в розділ «Архів тарифів», а також обіцяє оповістити всіх абонентів, які підпадають під зміни, в SMS-повідомленнях, що будуть розіслані всім абонентам мінімум за сім днів до змін. За цей час тим, кого зміни не влаштовують, пропонується перейти на інший тарифний план.

Відзначимо, що деякі українці вже отримали СМС. Ось їх зразки:

Як бачимо, місячна абонентська плата за контрактним тарифом «БЕЗЛІМ» зросте майже вдвічі – з 95 до 175 гривень. Щоправда, будуть і значні поліпшення. Буде подвоєно кількість хвилин для дзвінків на інші мережі та кількість доступних SMS, а також в пакет увійде послуга «Домашній інтернет». При цьому сам по собі тарифний план «БЕЗЛІМ» на домашній інтернет просто подорожчає до двохсот гривень на місяць.

Що ж стосується Vodafone, то вартість оплати Vodafone 4G Smart M тепер досягне позначки в 130 гривень на місяць (раніше було 110 гривень). Vodafone 4G Smart S також дорожчає – за нього доведеться платити 85 гривень, а не 65, крім того змінюється назва тарифу (тепер він буде називатися Vodafone 4G Smart S +). Останнім пакетом послуг зі списку стає Vodafone 4G Smart XS – платити доведеться 45 гривень на місяць, а не 35. Компанія попереджає, що набір послуг в цих пакетних пропозиціях не змінюється.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Интернет для украинцев резко подорожает из-за государственной слежки

В минуле

Vodafone и Киевстар решили повысить цены на свои услуги

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle