Новини

Мережі 5G в реальному житті програють 4-му поколінню

Обговорення

З квітня цього року в різних країнах світу почали вводити в експлуатацію мобільні мережі п’ятого покоління. Очікується, що після повного розгортання мережі 5G пікова швидкість буде на порядок вищою, ніж в мережах 4G. Але яка картина складається в світі сьогодні?


Наступний графік демонструє середню швидкість в нових мережах п’ятого покоління проти середньої швидкості в мережах 4G в різних країнах світу.

Максимальний приріст вже відчули жителі США, так як середня швидкість в мережах 5G зараз становить 1815 Мбіт / с, що в 2,7 рази вище, ніж в мережах четвертого покоління. Приблизно такий же приріст отримали жителі і гості Швейцарії.

post image

А ось в Австралії швидкість в мережах 5G поки що нижче, ніж в мережах 4G. В Іспанії швидкості приблизно однакові. Так що доводиться констатувати, що до того моменту, коли користувачі почнуть відчувати реальні переваги 5G, має пройти якийсь час.

Цікаво, що в списку немає Монако, яка стала першою країною в світі зі 100-відсотковим охопленням мережами 5G всій території.

Джерело: Twitter

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

World of Warcraft 4 могла б виглядати саме так

В минуле

OnePlus 7 Pro самовільно вимикається і більше не микається

В майбутнє

Також буде цікаво