Новини

Huawei Mate 30 може не отримати підтримки звичайних SIM-карт

При створенні пристроїв з іміджевої лінійки Mate компанія Huawei прагне запропонувати щось тонке і стильне. Дотримуватися цього принципу виробник повинен і при створенні флагмана Huawei Mate 30. Якщо останні чутки достовірні, то ця модель повинна отримати монолітний корпус без отворів в корпусі. 


Вражати користувачів хочуть скляним Unobody корпусом, де і рамка по периметру повинна бути скляною. Відмова від отворів призведе до необхідності вирішувати питання зі слотом для SIM-карт. Подейкують, що перевага буде віддана eSIM карті, але таке рішення сильно обмежить географію продажів моделі.

[image lightbox=”1″ caption=”Huawei Mate 30″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Huawei-Mate-30.jpg[/image]

Можливо, якщо компанія і запропонує Huawei Mate 30 у виконанні без отворів, то це буде лише експериментальна версія, яка вийде обмеженим тиражем. А ось масова модель все ж отримає традиційне виконання, де є місце для роз’ємів і отворів.

Нагадаємо, що Huawei не самотня в своєму прагненні запропонувати смартфон без дірок в корпусі. Так, в січні нинішнього року Meizu і Vivo показали концепти смартфонів без кнопок і отворів.

Після релізу Meizu спробувала зібрати грошей на свій керамічний Zero, але ця ідея з тріском провалилася. Vivo ж до сьогоднішнього дня так і не озвучила своїх планів, коли з’явиться комерційне втілення Apex 2019, позбавленого механічних клавіш і роз’ємів.

Джерело: phone.cnmo.com

Back to top button