lifecell

lifecell вирішив дати можливість заробити своїм абонентам

Оператор lifecell дав можливість своїм абонентам заробити трохи грошей, за умови, що вони візьмуть участь у новій акції – «Приведи друга в lifecell». Які ж умови даної акції?


Як взяти участь в акції?

Взяти участь в акції від lifecell досить просто. Від вас вимагається тільки ввести ваш номер телефону в системі, після чого вам прийде SMS-повідомлення зі згенерованим для вас реферальним посиланням. Надішліть це реферальне посилання вашим друзям, які ще не користуються послугами зв’язку мобільного оператора. Після того, як ваш друг перейде по вашому реферальному посиланню і стане абонентом lifecell, ви обидва отримаєте на свої рахунки по п’ятдесят бонусів.

Акцію запустили вже досить давно, ще 23 вересня. Вона буде діяти аж до кінця січня 2021 року. Вам достатньо бути абонентом lifecell передплаченої форми обслуговування. Ваші друзі по реферального посиланням можуть підключити один з наступних тарифних планів:

  • «СМАРТ ЛАЙФ»
  • «ВІЛЬНИЙ ЛАЙФ»
  • «PLATINUM ЛАЙФ»
  • «СМАРТ ЛАЙФ. РЕГІОН »
  • «ВІЛЬНИЙ ЛАЙФ. РЕГІОН »
  • «PLATINUM ЛАЙФ. РЕГІОН »
  • «ІНТЕРНЕТ БЕЗМЕЖ»
  • «СМАРТ СІМ’Я»
  • «ҐАДЖЕТ»

Термін дії ваших бонусів – шістдесят днів з моменту їх нарахування. Кожен з них дозволить вам оплатити послугу, вартість якої становить одну гривню. Це означає, що за все вам доступно п’ятдесят гривень для оплати послуг. Винятки, які ви не можете оплатити за допомогою бонусів, це послуги в роумінгу, міжнародні дзвінки, мобільні платежі, послуга «Переказ балансу» і контент-послуги.

Як ми писали раніше, lifecell запустив найкращий тариф для гаджетів. Залежно від того, для якого саме гаджета вам потрібна картка, lifecell може запропонувати різні пакети послуг в рамках одного і того ж тарифного плану. Наприклад для смарт-годинників і сигналізацій це буде тридцять хвилин дзвінків в день всередині мережі, п’ятсот мегабайт інтернету в місяць за шістдесят гривень, для інших пристроїв – набагато більше, аж до ста гігабайт на місяць в рамках тарифного плану «Роутер-плюс».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Оновився список смартфонів Xiaomi, на які MIUI 13 точно не вийде

В минуле

lifecell решил дать возможность заработать своим абонентам

В майбутнє

Також буде цікаво