Новини

VAIO SX12: надлегкий ноутбук до якого можна підключити практично все

Обговорення
VAIO SX12

Японська компанія VAIO анонсувала ноутбук під назвою SX12. Новинка являє собою компактний і легкий пристрій з безліччю різних портів.


Cпецифікації

VAIO SX12 включає в себе три порти USB-A, порт USB-C, один порт HDMI, повнорозмірний слот для SD-карти, порт для навушників і мікрофону, порт Ethernet і навіть, порт VGA. Новий лептоп є продовженням VAIO S11, але з великим екраном і збільшеними клавішами в корпусі того ж розміру.

post image
VAIO SX12

VAIO SX12 поставляється з 12,5-дюймовим дисплеєм, чотирьохядерним процесором Intel I5 або i7 8-го покоління, від 4 до 16 ГБ оперативної пам’яті, SSD з інтерфейсом PCIe об’ємом від 128 ГБ до 1 ТБ, додатковим модулем LTE і дактилоскопічний сканером. Габарити лептопа: 287,8 × 203,3 × 18 мм, вага – 888 грамів.

З інших особливостей варто відзначити сканер відбитків пальців і стійке до затирання символів покриття на кнопках клавіатури.

Доступність і ціна

У продажу VAIO SX12 з’явиться на поточному тижні, але поки тільки в Японії. Вартість лептопа становить від 119 800 ієн ($ 1100) до 216 800 ієн ($ 1990).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

AMD Ryzen 3000: люди стоять навіть у зливу щоб купити новинку

В минуле

iPad 7: Apple починає масове виробництво планшету

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.