Softnews

Камери в смартфонах Xiaomi стануть знімати краще

Обговорення
Xiaomi Mi 10T Lite

Розробники компаній Xiaomi і Redmi старанно переробили додатки, що керують камерами в ТОП-ових смартфонів фірм. Тепер зйомка відео і фото в провідних телефонах організацій відбуватиметься якісніше, а користувачам для цього не потрібно нічого завантажувати і встановлювати.


Дану інформацію надав співробітник компанії Redmi Адам Цзен Сюечжун. Він створив пост на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, в якому детально описав всі нововведення, реалізовані в програмі. Як він заявив, додаток Mi Camera істотно розширив спектр можливостей, які працюють автономно, а також активуються користувачами. В першу чергу нововведення торкнулися меню налаштувань – тепер власники телефонів можуть серйозно працювати над режимами зйомки, а також включати різноманітні фільтри. Крім цього, сама камера «навчилася» краще захоплювати об’єкти під час переміщення телефону, не розмиваючи цілі, які рухаються. Також розробники істотно пропрацювали функцію «малюнок кольором». Щоб клієнти оцінили даний сервіс, співробітники компанії доклали до нього навчальне керівництво, яке активується в додатку.

Як заявив Адам Цзен Сюечжун, оновлення має вже бути на китайських телефонах, поширюється воно через інтернет в автономному режимі, тому користувачам не потрібно нічого завантажувати або встановлювати. Апдейт вийшов під номером V12.2.1.0, в опціях програми можна перевірити, загрузився він або ще ні. Першими «під роздачу» потраплять власники телефонів з Китаю, потім на черзі йде весь інший світ. Завантажиться оновлення на безліч актуальних смартфонів компаній, включаючи Mi 10 і К30 Pro.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Павло Дуров повністю розкритикував новий iPhone 12 Pro

В минуле

Експерти назвали п’ять популярних додатків, які сильно розряджають аккумулятор

В майбутнє

Також буде цікаво